Hit Rabaty
Dla dzieci
zajecia z instruktorem
złoty standard
CIRF- Inowacyjna i żetelna firma 2013
Akceptujemy płatności kartami płatniczymi
Akceptujemy płatnoœć kartami płatniczymi
Sprawdź nasze rekomendacje

Leczenie dietami: Dieta warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

dieta-srodziemnomorska

Dieta warzywno-owocowa wg dr nauk med. Ewy Dąbrowskiej oraz połączenie wiedzy najlepszych dietetyków  i mistrzów kuchni, zapewni osobom potrzebującym i chorym poprawę swojego zdrowia. Właściwe żywienie, odpowiednia dieta warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej oraz terapia sprawią, że organizm będzie funkcjonował sprawniej.

 

          Wybierzcie Państwo zaleconą przez lekarza, indywidualnie zmodyfikowaną dobraną dietę, a podczas posiłku na swoim talerzu znajdziecie tylko to, co służyć będzie Waszemu zdrowiu. Zapraszamy do korzystania z konsultacji dietetyka i lekarza Krzysztofa Dejneko. Nasze propozycje zdrowego stylu życia obejmują praktyczne porady z  możliwością indywidualnej modyfikacji diety warzywno owocowej, dostosowanej do grupy krwi i problemów zdrowotnych. Niezależnie od rodzaju stosowanej diety zaleca się zastosowanie akupunktury. Akupunktura przyśpiesza i zwiększa skuteczność leczenia oraz pozwala uniknąć wielu problemów występujących podczas kuracji zdrowotnej.dieta-dla-diebetykow          Pamiętajmy, że odpowiednia dieta (także dieta warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej) powinna być łączona        z ruchem, np.: poranną gimnastyką na plaży, gimnastyką ogólnie usprawniającą na basenie, pływaniem i zabiegami zleconymi przez lekarza z balneoterapii, fizykoterapii, hydroterapii, masażami leczniczymi i relaksacyjnymi. Długie spacery wraz z czystym powietrzem z dużą zawartością jodu  i eterycznych żywic wzmacnia kondycję, relaksuje i daje energię.

 

 

ciało i ducha            Początkowo, dr Dąbrowaska, jako pracownik naukowy Gdańskiej Akademii Medycznej, później samodzielnie pracujący lekarz. Większość swojego życia zawodowego poświęca badaniom nad zdrowym żywieniem oraz przekazywaniu zdobytej wiedzy wszystkim potrzebującym i chorym, czego wynikiem były książki pod tytułem: „Ciało i ducha ratować żywieniem” oraz „Przywracać zdrowie żywieniem”.  Książki dr Dąbrowskiej można nabyć w recepcji naszego ośrodka.
         Dr Ewa Dąbrowska w wielu ludzi tchnęła nie tylko nadzieję i wiarę, ale poprzez ciągłe propagowanie diety warzywno-owocowej, której jest twórczynią/ uzdrowiła, zmieniła nawyki żywieniowe oraz zainteresowała problematyką zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej  wielu ludzi.

 

 

Jej motto życiowe:
„CIAŁO I DUCHA MOŻNA ULECZYĆ ŻYWIENIEM" - jest faktem.

 

SPRÓBUJCIE I UWIERZCIE  ZDROWIE I URODA TO TWÓJ INDYWIDUALNY WYBÓR

 

Nasi Goście mają możliwość wypożyczenia książek o tematyce zdrowia, diet i zdrowego odżywiania. Biblioteka znajduje się na pierwszym piętrze w recepcji na bazie zabiegowej.


Goście  mogą dokonać u nas zakupu książek oraz suplementów diety wspomagających leczenie.


 Dieta warzywno- owocowa dr Dąbrowskiej powinna być przez każdego stosowana przynajmniej raz do roku. Stosowana po to, aby oczyścić organizm, pozbyć się toksyn, nabrać sił, wigoru i chęci do życia. Dieta warzywno-owocowa to pierwszy krok by stać się zdrowszym i pełnym energii.

     wykonujemy testy na nietolerancję pokarmową (46 alergenów pokarmowych)

Virtualna wycieczka
Kontakt
Akces Medical Spa
ul. Piastowska 5
78-131 Dźwirzyno

Recepcja
e-mail: recepcja@puh-akces.pl
tel. 94 358 54 81, 94 358 50 13,
fax 94 35 850 12
tel. kom. 609 520 709
 
Marketing
e-mail: formularz
tel. +48 /94/ 358 54 81
tel. kom. 663 213 211
tel. kom. 663 910 011
 
Złoty standard
Qality selection 2013
Folder Info
copyright: Akces Medical Spa 2015
Akces Medical Spa posiada status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej

W3 CSS W3 XHTML 1.0