REZERWACJADane osobowe


Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję postanowienia polityki prywatności oraz regulamin rezerwacji
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się przez AKCES Andrzej Kornas, Jagiellońska 22C, lok. 14 U, 78-100 Kołobrzeg za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (SMS, MMS oraz połączenia telefoniczne) w celu otrzymywania informacji marketingowych o produktach i usługach.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AKCES Andrzej Kornas, Jagiellońska 22C, lok. 14 U, 78-100 Kołobrzeg w celu w celu marketingu produktów, usług oraz w związku z otrzymywaniem newslettera.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Andrzej Kornas prowadzący działalność pod firmą AKCES Andrzej Kornas, Jagiellońska 22C, lok. 14 U, 78-100 Kołobrzeg. Przetwarzanie danych osobowych odbędzie się po wyrażeniu uprzedniej zgody na podstawie art. 6 ust. 1. lit. a RODO w celach marketingowych Administratora. Oświadczamy, że respektujemy wszystkie prawa wynikające z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.KONTAKT